Boeing 787-9 od Horizon Simulations zbiera dobre opinie

Autor:

Kilka dni po premierze najnowszej modyfikacji do Boeinga 787, którą stworzyło studio Horizon Simulations, można stwierdzić, że nowa maszyna zbiera dobre opinie, a wirtualne niebo zapełniło się Dreamlinerami w wersji 9.

Na ten moment użytkownicy modyfikacji nie zgłaszają poważnych błędów w działaniu maszyny – pojawiają się jedynie sygnały o tym, że autopilot w wyjątkowych sytuacjach może zgubić LNAV, a także że samolot dziwnie zachowuje się po rotacji (zbyt agresywnie zaczyna się wznosić w początkowej fazie lotu). Horizon Simulations wie o tych problemach i pracuje nad aktualizacją. Poza tym samolot jest chwalony za zachowanie podczas lotu i lądowania, a także za działanie FMC, tabletu oraz awioniki.

Boeing 787-9 to darmowa modyfikacja defaultowego samolotu, dostępnego w ramach Microsoft Flight Simulatora 2020 w wersji Premium Deluxe. Mod wprowadza przede wszystkim nową wersję Dreamlinera, a także znacząco poprawia interakcję z poszczególnymi elementami kokpitu, a także wprowadza zaawansowane działanie systemów.


Zostań naszym Patronem:

Sekcja komentarzy została wyłączona

Udostępnień