Eksperymentalna obsługa ruchu lotniczego już niedługo w BeyondATC

Autor:

W ciągu najbliższego miesiąca osoby, które wykupiły BeyondATC w wersji Supporters Pack, otrzymają dostęp do eksperymentalnej wersji ruchu lotniczego obsługiwanego przez tę aplikację. Demo tej funkcji zostało zaprezentowane podczas odbywającego się w miniony weekend FSExpo.

– Pokazaliśmy prawie w pełni działające demo ruchu od bramki do bramki. Dotyczy to samolotów startujących, lądujących i pojawiających się przy zgodnych ze światem realnym bramkach, wraz z animacjami, dźwiękami i efektami – informują twórcy BeyondATC.

W komunikacie przekazano, że w ciągu najbliższego miesiąca uruchomiona zostanie eksperymentalna funkcja wstrzykiwania ruchu do symulatora, do której dostęp dostaną użytkownicy BeyondATC w wersji Supporters Pack. W wersji podstawowej funkcjonalność ta ma zostać udostępniona kilka miesięcy po uruchomieniu wersji eksperymentalnej.

Wstrzykiwanie ruchu ma bazować nie na aktualnej sytuacji w powietrzu, ale na rozkładzie lotów dostępnym za pośrednictwem serwisu Flightradar24.

– Zdecydowaliśmy się skorzystać z harmonogramu, a nie z ruchu na żywo, ponieważ wielu naszych użytkowników chciało mieć możliwość bezpośredniego ustawienia czasu w symulatorze, aby zapewnić sobie ruch na lotnisku. Bieżący ruch ma tę wadę, że zależy od aktualnie aktywnych lotów – co oznacza, że ​​jeśli w danym momencie nie ma żadnych samolotów startujących ani lądujących, przez co może się wydawać, że nie ma ruchu wcale – wyjaśnia ekipa BeyondATC.

Przypomnijmy, że nad własnym injectorem ruchu na żywo pracują również twórcy SayIntentions.ai.

Fot. BeyondATC


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień