Fenix Simulations pokazało zmiany z nadchodzącej aktualizacji

Autor:

Studio Fenix Simulations opublikowało na swoim kanale na Youtube blisko 50-minutowy film prezentujący nowe funkcje, które wprowadzi nadchodząca aktualizacja Airbusa A320.

W materiale można zobaczyć m.in. całkowicie nowe udźwiękowienie systemu PA, służącemu komunikacji między załogą a pasażerami. Komunikaty będzie można dostosować do poszczególnych linii lotniczych i co najmniej część z nich będzie odtwarzana losowo.

Pokazano również nowy tablet. Wśród jego funkcji pojawi się pełna integracja samolotu z GSX Pro, dzięki czemu tankowanie, boarding, czy pushback będą odbywać się automatycznie.

Aktualizacja obejmie też model lotu, który ma zagwarantować bardziej realistyczne odczucia użytkowników. Twórcy przygotowali także zaawansowany model działania silników. Podczas prezentacji pokazano różnicę w uruchamianiu silników w ekstremalnie wysokich i niskich temperaturach na zewnątrz.

Szef studia Fenix Simulations Aamir Thacker przeprosił ponadto za bardzo duże opóźnienie w publikacji aktualizacji, ale dzięki temu udało się przygotować projekt pod kolejne projekty. Niestety, nie ujawniono jeszcze, kiedy update trafi na publiczne serwery.

Link do prezentacji:

Fot. Fenix Simulations/Youtube


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień