Just Flight zapowiedziało nowy samolot GA dla X-Plane’a 12

Autor:

Just Flight, wspólnie z Tharanda Design, pracuje nad nowym samolotem general aviation do X-Plane’a 12, Będzie to Beechcraft Duchess M76.

Beechcraft Duchess M76 to dwusilnikowy samolot, wyglądem zbliżony do Pipera Seminole. Charakteryzuje się t-kształtnym usterzeniem ogonowym. Z uwagi na swoje osiągi (spory zasięg, 155 węzłów prędkości przelotowej oraz wysokość przelotową wynoszącą blisko 20 tysięcy stóp) jest do dziś chętnie wykorzystywany przez szkoły pilotażu.

Just Flight pokazało zarówno model zewnętrzny, jak i wygląd kokpitu wspomnianej maszyny.

– Duchess Model 76 dla X-Plane 12 posiada tekstury wewnętrzne i zewnętrzne w rozdzielczości 8K, co zapewnia najwyższą możliwą szczegółowość tekstur. Materiały PBR z odbiciami otoczenia w czasie rzeczywistym zapewniają doskonałą jakość i realizm; zupełnie nowy tablet EFB z mnóstwem funkcji, takich jak stany konfiguracji samolotu, interaktywne listy kontrolne i opcje dostosowywania; oraz liczne animacje, w tym animowane drzwi pasażera, które po otwarciu reagują na siły przeciążenia i opór powietrza – mówi o swoim projekcie Just Flight.

Wygląda więc na to, że samolot jest już bliski premiery. Szczegółowej daty jednak nie ujawniono.

Więcej informacji:
https://www.justflight.com/product/duchess-model-76-xplane-12


Zostań naszym Patronem:

Kategorie artykułu: Płatne samoloty · X-Plane
Udostępnień