Kolejny interesujący samolot GA dostępny w Marketplace!

Autor:

Kolejny zaawansowany pod względem złożoności symulacji samolot general aviation jest już dostępny w MSFS-owym Marketplace. To FSR500 od FSReborn, czyli Piper M500.

Piper M500 to jednosilnikowy samolot turbośmigłowy, podobny do dostępnych już wcześniej w MSFS-ie TBM-ów 850 i 930. Twórcy tej maszyny w Microsoft Flight Simulatorze deklarują niespotykany dotąd poziom dbałości o szczegóły i realizm.

Oprócz realistycznego modelu lotu i starannie wykonanego modelu 3D maszyny, FSReborn przygotowało m.in. symulację zachowania pasażerów, którzy mogą być głodni, spragnieni, zgrzani, czy zmarznięci. W pakiecie jest również symulacja operacji naziemnych, takich jak tankowanie, czy transport pasażerów limuzynami.

Dla wielu najbardziej interesującym elementem FSR500 będzie jednak system jego eksploatacji. Dotyczy to samego silnika, jak również układu hamulcowego, czy systemu elektrycznego. Co ciekawe, zmienia się również m.in. ciśnienie w oponach. Łącznie symulowanych może być ponad 100 awarii. Ciekawostką jest również model fizyki, którym objęte zostały elementy z wnętrza samolotu – w wyniku przeciążeń podczas lotu spadać mogą m.in. poduszki z foteli.

Na ten moment FSR500 jest dostępny wyłącznie w Marketplace i kosztuje 152,49 zł.

Trailer samolotu:


Zostań naszym Patronem:

Sekcja komentarzy została wyłączona

Udostępnień