Fenix opóźnia aktualizację A320

Autor:

Zgodnie z naszymi przewidywaniami Fenixowi nie udało się dotrzymać październikowego terminu aktualizacji Airbusa A320. W miniony wtorek deweloper pokazał kilka screenów dokumentujących postęp prac.

Kolejna aktualizacja Fenixa ma przede wszystkim wprowadzić nowy rodzaj silników, a także całkowicie przebudować działanie tych obecnych. Ponadto znacząco ulepszony ma zostać model 3D samolotu, co właśnie pokazano na opublikowanych na Discordzie screenach.

– Patrząc z ziemi, pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest to, jak wszystko jest wyraziste – od obramowań okien kabiny, po nity i szwy, a także oznaczenia na kadłubie. Z bliska wnętrze kabiny współgra teraz znacznie dokładniej z zewnętrznymi szybami, dając poczucie głębi, którego brakowało w modelu V1 – napisał Aamir Thacker, szef Fenix Simulations.

Każdy nit, śruba, łącznik, zatrzask i drzwiczki serwisowe mają mieć teraz prawdziwy fizyczny kształt i głębokość, wraz z różnymi naklejkami i oznaczeniami paneli. Ponadto całkowicie przebudowano podwozie, co ma znacznie bardziej realistycznie odwzorować efekt załadowania Airbusa A320. Jak przekazał Thacker, udało im się też jeszcze bardziej zoptymalizować zużycie pamięci VRAM, a tym samym wydajność całego samolotu.

Na ten moment nie podano nowej daty wydania aktualizacji Airbusa A320. Można mieć jednak nadzieję, że nastąpi to w listopadzie.

Fot. Fenix Simulations


Zostań naszym Patronem:

Sekcja komentarzy została wyłączona

Udostępnień