Na dniach aktualizacja A320 od Fenixa. Są też niespodziewane wieści

Autor:

Już na dniach Airbus A320 od Fenix Simulations otrzyma aktualizację. Poprawki będą jednak wprowadzane etapami. Kolejny update pojawi się bowiem we wrześniu. Co ciekawe, to nie koniec dobrych wiadomości.

Do końca roku ma pojawić się płatne rozszerzenie do A320, które ma wprowadzić dwa nowe samoloty z rodziny Airbusa. Będą to: A319 i A321. Dodatkowy pakiet będzie kosztować 39,99 funtów brytyjskich.

Pierwsza zapowiedziana aktualizacja A320, która ukaże się w najbliższych dniach, wprowadzi optymalizację kodu (wraz z nową technologią renderowania wyświetlaczy) oraz ulepszenia awioniki, w tym VNAV-u. Nie zabraknie też poprawek obecnych błędów. Z kolei aktualizacja, która ma zostać opublikowana we wrześniu, doda nowy model zewnętrzny, silniki IAE, kolejne poprawki awioniki, nowy tablet oraz wiele mniejszych zmian.

Z kolei na początku 2024 do użytkowników ma trafić kolejna – tym razem bezpłatna aktualizacja – dodająca do wszystkich Airbusów od Fenixa charakterystyczne końcówki skrzydeł, tzw. sharklety.


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień