Nasz kanał na Youtube przekroczył 200 subskrypcji!

Autor:

Nasz kanał na Youtube – dostępny pod nazwą Wirtualne Lotnictwo – szybko się rozwija. W minioną sobotę przekroczyliśmy na nim 200 subskrypcji! Bardzo dziękujemy za wszelką aktywność – suby, łapki, komentarze oraz aktywność na czacie podczas transmisji!

Na kanale regularnie pojawiają się streamy z naszych lotów w Microsoft Flight Simulatorze, podczas których można zobaczyć zarówno bezpłatne, jak i płatne dodatki – aplikacje, scenerie oraz samoloty. Transmisje pojawiają się u nas regularnie, po kilka razy w tygodniu. Wśród zaprezentowanych już samolotów znalazły się: Airbus A320N od FlyByWire, A320 od Fenix Simulations, Boeing 737-800 od PMDG, Airbus A310 od IniBuilds, Bombardier CRJ-700 od Just Flight, BAE 146-200 od Just Flight oraz PZL-35A Wilga od Got Friends.

Działalność kanału można wesprzeć poprzez napiwki – ich celem jest obecnie zakup kolejnego samolotu, tj. early accessowego Embraera E-175 od FlightSim Studio.

Do tej pory nasz kanał wyświetlono ponad 48 tysięcy razy, a łączny czas oglądania naszych materiałów wynosi ponad 2100 godzin.

Kategorie artykułu: Ogólne
Udostępnień