Rozpoczęły się beta testy Sim Update’u 12

Autor:
Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary Edition

Nowa wersja beta Microsoft Flight Simulatora jest już dostępna. Użytkownicy mogą przetestować zmiany, które w marcu zostaną wprowadzone w ramach Sim Update’u 12. Na ten moment nie wprowadzono jeszcze planowanej obsługi WASM na konsolach.

Aktualna wersja, która została udostępniona do pobrania, zawiera szereg poprawek skupiających się wokół ogólnego działania symulatora, funkcjonowania ruchu AI, pogody i termiki. Poprawiono też działanie szklanych kokpitów od Garmina, jak również działanie śmigłowców – dodano m.in. obsługę trymera silnika w maszynach, które są w niego wyposażone.

Deweloperzy zajęli się także błędami w defaultowych maszynach. Poprawki otrzymały Boeing 747-800, Cabri G2, Cessna 172 Skyhawk G1000, Cessna Citation CJ4, Cessna Citation Longitude (dostępna w wersji Premium Deluxe), Daher TBM 930, Darkstar oraz szybowce: DG-1001E i LS8.

W pakiecie znalazły się też aktualizację do maszyn stworzonych przez IniBuilds, tj. do Airbusa A310, Curtissa JN-4 Jenny i Grummana G-21 Goose, które trafiły do MSFS-a w ramach listopadowej aktualizacji 40th Anniversary Edition. Zaktualizowane zostały również „rocznicowe” samoloty: Douglas DC-3, H-4 Hercules “Spruce Goose”, Ryan NYP “Spirit of St. Louis”, Wright Flyer oraz śmigłowiec Bell 407.

Poprawiono również kilka lotnisk – m.in. HECA, RJTT, czy LFPG. Dodano nowe presety dla kontrolerów, a także możliwość zbindowania do przycisków dodatkowych funkcji. Na liście zmian znalazło się też sporo zmian do wykorzystania przez deweloperów.

Udostępnienie finalnej wersji SU12 planowane jest na 21 marca.

Link do pełnej listy zmian w wersji 1.31.18.0:

Kategorie artykułu: Microsoft Flight Simulator
Udostępnień