Twórcy BeyondATC pytają o opinię użytkowników. Chodzi o datę premiery

Autor:

Twórcy BeyondATC postanowili stworzyć ankietę skierowaną do osób zainteresowanych zakupem tej aplikacji. Pytają w niej o to, czy użytkownicy symulatorów wolą otrzymać produkt kompletny, czy też w ramach early accessu mogą poczekać na nowe istotne funkcje.

– Minął już mniej więcej rok odkąd rozpoczęliśmy pracę nad BeyondATC. W tamtym czasie projekt zaszedł tak daleko, że niesamowite jest spojrzenie na to, gdzie był i gdzie jest teraz. Pilnie pracowaliśmy nad udoskonaleniem programu we wszystkich wymiarach, a dzięki naszym niesamowitym beta testerom zbliżamy się do celu, jakim jest stabilnie działające IFR – pisze ekipa BeyondATC.

Do tej pory programiści tworzący aplikację byli skupieni na zapewnieniu stabilności podstawowych funkcji, a rozwój wtryskiwania ruchu na żywo do symulatora zszedł nieco na dalszy plan. Funkcja ta – zdaniem twórców BeyondATC – jest obecnie ukończona w około 50 procentach. Na finalizację prac potrzebne jest jeszcze od dwóch do czterech miesięcy.

Twórcy aplikacji postawowili więc zapytać użytkowników, czy wolą otrzymać aplikację już niedługo z działającą kontrolą IFR, ale bez wtryskiwanego ruchu na żywo (przypomnijmy, że trwają prace nad własnym „injectorem”), czy też wolą poczekać kilka miesięcy na ukończenie tej funkcjonalności.

– Gdybyśmy mieli wkrótce wypuścić tę wersję, kontynuowalibyśmy prace nad ruchem w tle, podczas gdy wszyscy moglibyście cieszyć się doświadczeniem IFR „sam na niebie”. Następnie uruchomilibyśmy ruch jako (bezpłatną) aktualizację programu, gdy będzie on gotowy kilka miesięcy później – pisze ekipa BeyondATC.

Ponadto opublikowana została tzw. mapa drogowa rozwoju BeyondATC, która pokazuje aktualne priorytety twórców tej aplikacji.

Link do ankiety:
https://forms.gle/UQcu7KA7tDw5oaHg6

Więcej informacji na temat polityki cenowej BeyondATC:
https://wirtualnelotnictwo.pl/a-jednak-pod-wplywem-krytyki-tworcy-beyondatc-obnizaja-ceny/


Zostań naszym Patronem:

Tagi artykułu: · · ·
Udostępnień