Wiadomo, kiedy BAe 146 otrzyma update i nowe FMC

Autor:

Już za kilka dni opublikowana zostanie długo oczekiwana aktualizacja samolotu BAe 146 od Just Flight. Ostatnio twórcy maszyny zaprezentowali zmiany, które update przyniesie.

Przede wszystkim wirtualni posiadacze BAe 146 otrzymają możliwość korzystać z nowego komputera pokładowego, a mianowicie z UNS-1. Urządzenie to ma trafić również do Fokkera F-28 i do tworzonego obecnie przez Just Flight Airbusa A300B4.

Ponadto BAe 146 otrzyma nową kabinę pasażerską, do której dodano sporo interesujących funkcjonalności – takich jak np. działający ekspres do kawy. Ciekawostką jest to, że po każdym włączeniu ekspresu w kabinie ubywa wody w zbiorniku samolotu. Ponadto Just Flight przygotowało panel sterowania wieloma funkcjami (np. komunikacją z pasażerami lub pilotami), z którego korzysta załoga w kabinie. W ramach update’u trafi do BAe 146 sterownik do wyboru muzyki w kabinie pasażerskiej.

Pełna lista zmian:
https://community.justflight.com/topic/3387/update-change-logs-v0-1-10-released-edited-26-3-24

Instrukcja FMC UNS-1:
https://downloads.justflight.com/products/shared/UNS-1_FMS_MSFS_manual.pdf

Nowa instrukcja do BAe 146:
https://downloads.justflight.com/products/JFF003642/146_Professional_MSFS_manual.pdf

Nowa instrukcja do tabletu BAe 156:
https://downloads.justflight.com/products/JFF003642/146_Professional_MSFS_EFB_manual.pdf

Aktualizacja ma trafić do użytkowników na początku kwietnia 2024 r. (pierwotnie w materiałach Just Flight pojawiła się data 1 kwietnia, jednak obecnie została ona zastąpiona formułką „coming coon”.

Fot. Just Flight/Youtube


Zostań naszym Patronem:

Udostępnień